אודות

חוש הריח נחשב לאחד החושים המפותחים ביותר של האדם. החל בהשפעה ניכרת על הזיכרון וכלה במצב הרוח שלנו, הניחוחות שאנו נחשפים אליהם משפיעים על התפקוד שלנו, במובן הרחב של המילה. אודורה מתמחה בהפצת ריח וביצירת אווירה באמצעות טכנולוגיית האידוי – המתקדמת ביותר בתחום – עם מבחר ריחות נפלאים ומפתיעים.

בני אדם מבדילים בין 10,000 ריחות שונים

באודורה מחכה לך מבחר ריחות רחב לשדרוג האווירה וליצירת סביבת עבודה או מגורים נעימה ומזמינה יותר. הטכנולוגיה המתקדמת, המשולבת במוצרי אודורה, תאפשר לך לבחור בריח האולטימטיבי מבין מגוון עצום של אפשרויות – ולהיחשף גם לחידושים מרעננים ובלתי פוסקים.

מקפידים על הסטנדרטים המחמירים ביותר

מוצרי החברה מעולים ליצירת אווירה ומתאימים לבתים פרטיים, משרדים, חללי עבודה, ארגונים, מקומות ציבוריים ועוד. תמציות הריח שלנו מיוצרות בסטנדרטים גבוהים שבאים לידי ביטוי באיכות, במחיר ובבטיחות. כל המוצרים המתקדמים שלנו עומדים בתקן המחמיר ביותר של IFRA (ארגון הריחות הבין-לאומי).

מפיץ ריח חשמלי
מפיץ ריח S350

השירות מעל הכל

אודורה פועלת מתוך הנחת יסוד ברורה – הצרכים של לקוחותינו הם לב הפעילות שלנו – וכתוצאה מכך אנו חורטים על דגלנו את השירות ללקוח ומציבים דגש חזק על ליווי אישי, יחס אדיב ואוזן קשבת. כל אחד מהיועצים שלנו ישמח להסביר לך כיצד להתאים את מפיצי הריח לאופי ולאווירה המבוקשת, או לעמוד לרשותך במקרה של דילמה והתלבטות בין המוצרים.

נשמח לעמוד לרשותך!

אם ברצונך ליהנות מניחוח נפלא בעסק, בבית או במשרד – אין צורך להתפשר על פחות מהטוב ביותר – ביכולתך לבחור מתוך מגוון מוצרי אודורה כדי ליצור את האטמוספירה הרצויה ולקבל שירות אמין ואספקה מהירה במיוחד.

לקבלת מידע נוסף, כל שעליך לעשות הוא לפנות אלינו כעת!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן