10 כללי זהירות לפני שרוכשים מפיץ ריח למשרדים

מפיץ ריח למשרדים אינו כמו פתרון בישום חד פעמי. זהו מכשיר שילווה אתכם למשך תקופה ארוכה בבית העסק, ולכן הפתרון נעוץ בטכנולוגיה ולא באיזשהו קרטון בישום חד פעמי ל- 14-30 ימים. במאמר זה נלמד כל מה שצריך על אותה טכנולוגיה: איפה רוכשים אותה, כיצד בוחרים אותה, ועוד. קריאה מהנה!

יש לרכוש מפיץ ריח למשרדים אך ורק בחברת פתרונות בישום

רק בחברת פתרונות בישום תוכלו להבטיח תחזוקה שוטפת למכשיר שלכם. לא מדובר רק בפתרון בעיות ותקלות אלא גם בהפעלה בעת שגרה. שאלתם את עצמכם על מה המכשיר עובד לאחר שחובר לחשמל? על חומר מילוי נוזלי. בחברת בישום תקבלו אספקה שוטפת שלו בבקבוקים במחירי מטרה, לעומת חנות טכנולוגיה בה תצטרכו לרכוש כל בקבוק בנפרד ובמחיר מלא.

יש לבחור במכשיר בעל מרחק השפעה מתאים

במידה והחדר שלכם משמש לניהול ועבודה, בצעו מדידה ובחרו על פיה. במידה ומדובר על חדר שירות כמו מטבח ושירותים, יש לבחור מפיצי ריח המתאימים לחדרים אלה. על פי סוג חדר השירות ניתן להתאים מפיץ ריח ייעודי. למשל שירותים הם מקומות קטנים יחסית בהם נדרש מפיץ ריח שמשפיע על מרחק של עד 150 מ"ר בחדר רגיל ובמטבח רצוי לבחור בדגם בעל טווח השפעה עד 250 מ"ר.

תמיד תוודאו שניתן לווסת את העוצמה

עוצמתו של מכשיר הפצת ריח לא צריכה להיוותר זהה. אתם צריכים לוודא שיש לכם במכשיר בקר שמאפשר את שינוי עוצמת ההפצה מתי שמתחשק לכם.

תמיד תוודאו שניתן לווסת את זמן הפעלת המכשיר

בדומה לבית חכם, גם מפיץ ריח לעסקים משרדיים מצריך פעולה על פי זמן ידוע מראש ניתן לתכנת אותו בצג ייעודי שמגיע על גבי המכשיר.

בדקו שהמפיץ ארגונומי

רק מפיץ ארגונומי מאפשר תלייה שלו על הקיר, הנחה על מדף והתבססות על תשתיות הצבה גדולות כקטנות. המפיץ הארגונומי ניחן בעיצוב ייעודי המאפשר שילוב ברבים מהחללים המשרדיים בעלי עיצובים טיפוסיים.

בחרו במסלול הכולל סט ארומות עשיר

מומלץ לבסס עסקה על מספר בקבוקי מילוי למפיצי ריח בעלי ניחוחות שונים ליצירת עניין ברחבי בית העסק שלכם, ושינוי אווירה לפרקים.

יש להתקין הרחק מהישג ידם של ילדים

המכשיר מכיל מילוי נוזלי למפיצי ריח. חשוב למנוע מילדים שיבקרו אתכם במשרד גישה למכשיר, על מנת להימנע מפתיחת הטנק ושאיפת החומר.

יש לוודא הפעלה קלה ופשוטה

מומלץ לבחור מפיץ ריח לעסקים רק לאחר שווידאתם שקל להשתמש בו, לעבור בין פונקציות ורמות עוצמה ולבצע את ויסות הפצת הריח ללא קושי.

מומלץ לתכנן עסקה לרכישת מספר מפיצים

מפיצי ריח למשרדים מתאימים הן לחדרים הראשיים, הן לשירותים והן למטבח. רצוי לגבות את כל החדרים הללו עם מפיצי ריח אידאליים.

אודורה – חברת מפיצי ריח לשיווק לעסקים ומשרדים

מתעניינים ברכישת מפיצי ריח? פנו למומחים של Odora והבטיחו רכישת מפיצי ריח איכותיים, בעלי טווח השפעה המתאים למטרותיכם. למידע נוסף, פנו לחברת Odora!

מפיצי ריח לעסקים

צרו איתנו קשר בטלפון 054-5816878 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

אודורה odora - מפיצי ריח
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן