10 כללי חובה לפני רכישה של מפיץ ריח חשמלי

מעוניינים לדעת כיצד להסדיר מפיץ ריח חשמלי לכל מבנה? לבית? לעסק? לבית המלון? לספא? להלן כל מה שאתם צריכים לדעת כדי לשנות את המציאות במבנה שלכם ולהתאים מערכת הפצת ריח מושלמת שתספק את כל מה שנדרש בחללים הפנימיים.

יש לרכוש את הטובין בחנות פתרונות בישום מקצועית בלבד

רק שם תוכלו לקבל מכשירים איכותיים מיצרנים בעלי שם עולמי, מילוי למפיצי ריח במחירים מיטביים, תמיכה, סיוע ומענה על כל השאלות בהפעלת המכשירים. כמו כן, תוכלו להיעזר בעובדי החברה כדי לאפיין את החדרים ולהתאים להם דגמים של מפיצי ריח מתאימים.

יש לדאוג לתשתית ארגונומית בלבד

מפיצי ריח הם לא כלי נייד שאפשר לגלגל ממקום למקום. הם צריכים להיות אביזרים שניתן להטמיע אותם דרך קבע על הקיר, במדף וכד'. כן, חשוב לדאוג שכל מכשיר יהיה ישר פלס בחלקו התחתון על מנת שניתן יהיה לשים אותו על מדף או להיות בעל חורי קידוח קיר אחוריים. לרוב, מכשירי הפצת ריח איכותיים ניחנים בשתי התכונות.

יש לוודא כי המכשיר ניתן לכיול על פי עוצמה וזמן

כיול על פי עוצמה מאפשר ליהנות מרמות שונות של הפצת ריח ולא בהכרח מהנמוכה או הגבוהה ביותר. בכך, ניתן להגדיל או להקטין את שטח הכיסוי ולשלוט בעוצמה בהתאם לנסיבות. כיול על פי זמן מאפשר לעשות זאת באופן קבוע בלוח זמנים שבועי הניתן לשינוי באמצעות תכנות מחדש על גבי מסך ה- LED של המכשיר.

יש לוודא כי צג המכשיר קריא וידידותי למשתמש

האותיות על גבי צג ה- LED הן שמשמשות אתכם כדי לתזכר אתכם אלו נתונים הגדרתם בתחילת השימוש במכשיר. חשוב שהפונטים יהיו קריאים על מנת שתוכלו לעקוב אחרי זה ולשנות בהתאם.

חשוב לוודא שהמכשיר קל ופשוט לשימוש

בדרך זו המשתמש יכול ליהנות ממינימום מאמץ בהפעלה וכיוון של המכשיר ולהגיע בדיוק לתוצאות שהוא מייחל מבלי להתעכב יותר מדי על מדריכים וספרוני הוראות.

במקרה הבא יש להסדיר מכשיר הפצת ריח בעל שטח כיסוי גדול מהחדר המיועד

כאשר החדר אינו משמש למגורים או לעבודה משרדית אלא כחדר Heavy duty לצרכי שירות כמו שירותים, אולם אימונים וספא. במקרים אלו, פתרון הפצת הריח צריך להיות מכשיר בעל שטח כיסוי יותר גדול מאותו מתחם.

יש לבדוק מבצעים מיוחדים

חשוב לוודא שיש לכם מבצעים על חומרי מילוי למפיצי ריח לרכישה במחיר מטרה או בעסקה סיטונאית, לאבזר את האוטו ולא רק את הבית במפיץ קבוע, וכד'.

מכשיר מעוצב – יתרון

מכשיר כזה קל לשילוב גלוי במבנה קיים ומתמזג בקלות עם כל סגנונות העיצוב. תכונה זו חשובה במיוחד אם המכשיר צפוי לעמוד גלוי בחדר המיועד.

מפיצי ריח יוקרתיים

עשוי לעניין אותך גם

עמידה בתקני איכות סביבה ועמידוּת

חשוב לרכוש מכשיר שעומד בתקנים מערביים מחמירים, ידידותי לסביבה, עמיד לאורך זמן ומספק הפצת ריח ביציבות מוכחת.

תכנון תשתיות שלמות של הפצת ריח – יתרון

חברה שלוקחת על עצמה לתכנן תשתיות הפצת ריח שלמות בכל רחבי המבנה ולא רק לספק צורך נקודתי בחדר מסוים היא זו שהכי כדאי לרכוש ממנה מפיץ ריח חשמלי.

Odora מפיצי ריחS – כל פתרונות הבישום במקשה אחת

בואו לאבזר בפתרונות בישום את תאי השירותים, המלתחות, חדרי השירות, המגורים והמשרדים השונים. ניתן לספק גם מפיצי ריח לספא, לחדרי כושר ואפילו לחדרי פינוי אשפה. לפרטים נוספים פנו למומחים של Odora מפיצי ריח.

צרו איתנו קשר בטלפון 054-5816878 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

אודורה odora - מפיצי ריח
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן