5 דברים שלא ידעתם על מפיצי ריח למכוני כושר

מכוני כושר הם מבנים אשר חל הכרח של ממש להסדיר בהם מפיצי ריח. אולם האימונים וחדר הספינינג הם מקומות מועדים לפורענות מבחינת עוצמת הריח בעת הפעילות ולאחריה. הדרך להתמודד עם הכשל הזה היא למנוע אותו, ואת זאת עושים באמצעות מפיץ ריח לחדרי כושר. מעוניינים לדעת מה אתם צריכים לעשות על מנת לבחור אותו נכון?

שטח תחום ההשפעה צריך להיות לפחות 200 מ"ר

טווח ההשפעה של מפיץ ריח לחדרי כושר חייב להיות גדול. 200 מ"ר הוא גודל המינימום של השטח, אבל עליו להיות מסוגל להגיע ל- 700 מ"ר ואף קרוב ל- 1,800 מ"ר אם חדר הכושר גדול באמת. זה לא אומר שאתם צריכים להחזיק נכסים המשמשים כמכוני כושר בעלי גדלים אלו. זה אומר שאילו השימוש היה באותם חדרים, כשהם סטריליים (למשל באולם אירועים או באולם תצוגה של מכוניות) זה היה הטווח המבוקש. היות ומבודר על חדר האימונים של מכון הכושר, נדרש מפיץ ריח בעל עוצמה גבוהה במיוחד לשם הגעה לבישום במינון המתאים.

על המפיץ להיות בעל יכולת שינוי זמני הפעלה ועוצמת הפצת ריח

לא כל יום, כל שעה וכל דקה יהיו זהים בשגרת הניהול של חדר הכושר. לכן, חשוב לבחור מפיץ ריח שאינו מתבסס על עוצמת הפצה חד ערכית אלא על מספר רמות עוצמה, תוך יכולת לנהל את הפעלתו בזמנים ידועים מראש באמצעות בקר המוטבע עליו.

מדובר במפיץ המבוסס על חומר מילוי

זהו לא כלי חד פעמי שצריך לרכוש מדי חודש או חודשיים כמו עץ ריחני למכונית. מדובר ברכוש קבוע שישמש אתכם כל החיים, כשהאנרגיה שלו היא חשמל וחומר הפצת ריח. חומר ההפצה נגמר? חברת בישום מקצועית תספק לכם בקבוקים עם חומר מילוי על פי בחירת סוג הריח.

הכלי ארגונומי לשימוש בחדרי כושר

בשל כך הוא מאפשר מגוון עצום של אפשרויות הצבה: הנחה על מדף, קידוח, אחסון במקומות רחבים וצרים, ועוד. המכשיר פשוט ארגונומי לכל סביבת עבודה בחדר הכושר.

מפיצי ריח של אודורה מותאמים אישית לכל חדר כושר

כשאתם קונים מפיצי ריח מחברת Odora תהיו בטוחים כי חדר הכושר שלכם עומד להתבשם בארומה הטובה ביותר. בחברת Odora ניתן לבחור את סוג הריח שתבקשו שהמתעמלים שלכם יחוו. נציגי החברה יסייעו לכם לגבש בחדר הכושר את המכשיר האידאלי שיספק מענה לכל אתגרי הבישום שלכם!

רכישת מפיץ ריח חשמלי

צרו איתנו קשר בטלפון 054-5816878 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

אודורה odora - מפיצי ריח
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן