5 כללי זהירות לפני שרוכשים מפיץ ריח לבתים קטנים

מפיץ ריח חשמלי קבוע לבתים קטנים מספק בשורה חסרת תקדים בתחום הבישום. לא עוד פתרונות הפצת ריח ארעיים ללילה, או מבשם פלסטיק לספות הסלון, אלא מכשיר שכל ייעודו הוא בישום קבוע. כיצד זה נעשה? ובכן, יש לכך כמה שלבי הפעלה. ראשית כל, רוכשים מכשיר שמגיע עם חומר מילוי נוזלי, אותו יש להזין לתוך טנק ייעודי. בשלב השני יש לקבע את המכשיר לקיר באמצעות קידוח מיתדים וברגים או באמצעות הנחה על מדף כלשהו. לאחר מכן יש להפעיל את המכשיר שמבצע את ההמרה של חומר המילוי מנוזל לגורם מבשם. על מה צריך לשים דגש כשרוכשים מכשיר כזה? וממה מאד כדאי להיזהר?

לא רוכשים את המכשיר בחנות חשמל כללית, אלא רק בחנות מומחים למפיצי ריח

כשאתם ניגשים לחנות חשמל כללית, במיוחד אם היא כפופה לרשת שיווק, הבעלים מחויב למאות ולעתים לאלפי קשרים שהוא מתחזק עם חברות בחו"ל בכל תחומי החיים שלכם, מניקיון הבית, כלה במחשבים ניידים ועד מפיצי ריח. האם למוכר שעובד בחנות כזו יהיו האמצעים הנדרשים לדאוג לכם לחומר מילוי כאשר שלכם ייגמר? ואם הוא יצליח להשיג אותו, האם זה יהיה במחיר שישתלם לכם להמשיך ולהחזיק במכשיר? התשובה נמצאת בגוף השאלה.

לא רוכשים מכשיר בלי למדוד את שטח הבישום ב- מ"ר קודם לכן

לא כל מה שנראה גדול הוא אכן גדול ולא כל מה שנראה קטן הוא אכן קטן. לגודלו של כל חדר – תשובה אחידה אחת וביצוע טעות ברכישת המכשיר עלולה להסב לכם נזקים קשים. או שהמכשיר פשוט לא ישפיע כי הוא בעל מנוע קטן מדי מכדי להשפיע על מרחב כה גדול או שהוא ישפיע יתר על המידה וחומר הבישום יהפוך לחומר חנק, בדומה למה שקורה עם התזת יתר של מטהר אוויר בשירותים. לכן, השלב הראשון הוא שלב מדידות. השלב השני הוא קריאת מפרטים טכניים של מכשירים אפשריים והשלב השלישי הוא רכישת המכשיר בכפוף לחוזה הוגן ומשתלם על אספקה עתידית של חומרי מילוי.

לא רוכשים מכשיר על פי מדידה בלבד אם החדר המיועד הוא חדר מסריח מטבעו

חדר מסריח מטבעו הוא חדר שהחלטתם שאתם מנצלים לטובת איזשהו תהליך שהריח הרע הוא תוצר לוואי שלו: שירותים, חדר פילטיס, חדר כושר ביתי, כמובן חדר אשפה בבית פרטי עם 2 פחי צפרדע. בחדרים כאלה אין להסתמך רק על מדידה אלא גם על נתונים נוספים המצוינים על המכשיר. לדוגמה: "מכשיר זה מתאים לשטח של 150 מ"ר אך חיוני להצבה גם בחדר התעמלות". המלצה כזו, במיוחד אם ניתנת על ידי מומחי מפיצי ריח, היא ממש בגדר חובה כשמדובר בחדר מסוג זה.

לא רוכשים מכשיר ללא תקנים ארגונומיים

אתם בוודאי לא רוצים שהמכשיר ייפול על החתול או על הילד שלכם כשאתם לא בבית, נכון? לכן חשוב שעל המכשיר יהיו תקני בטיחות נגד נפילות, גם בנושא הברגה לקיר וגם בנושא הנחה על מדפים. חשוב לקרוא ובמקרי הצורך לשאול לנוכחותם של תקנים אלה.

עשוי לעניין אותך גם

אלגנט

לא רוכשים מכשיר ללא יומן ניהול

במקום להדליק ולכבות כל פעם את המכשיר, הרבה יותר פשוט לנהל אותו באמצעות יומן אלקטרוני בדמות כפתורי הדלקה וויסות על גביו ובחלק מהמכשירים גם אפליקציית בלוטוס מהטלפון הנייד.

הכי חשוב: פנו ל- Odora מפיצי ריח לרכישה יעילה ובטוחה

בבית Odora מפיצי ריח תוכלו לרכוש מפיצי ריח איכותיים על פי הזמנה ובהתאמה למצב הבישום בבתיכם. התאמה על פי חדרים ובפרט – ייעוד החדרים. אספקה משתלמת של חומרי מילוי. התקנת מכשירים ארגונומיים בלבד בנושאי בטיחות. לפרטים, פנו למומחים של Odora מפיצי ריח!

מפיצי ריח לבתים | מפיצי ריח אוטומטיים

צרו איתנו קשר בטלפון 054-5816878 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

אודורה odora - מפיצי ריח
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן