5 כללי חובה לפני רכישה של מפיץ ריח אוטומטי

מעוניינים לדעת כיצד לרכוש מפיץ ריח אוטומטי? במאמר זה אנו מספקים את כל המידע שתצטרכו עמכם על מנת להשכיל לייבא למבנה שלכם את המכשיר הנדרש. הכירו את 5 כללי החובה שכל לקוח של פתרונות בישום אלקטרוניים חייב להכיר.

אל תתפתו לרכוש ברשתות השיווק הכלליות, שאינן עוסקות בבישום באופן בלעדי

כשאתם רוכשים ברשת שכזו מכשיר הפצת ריח, אתם למעשה קונים מוצר שיחזיק מעמד חודש ימים ולאחר מכן לא יהיה לכם מה לעשות איתו. גם אם מדובר על חנויות בעלות שם, רוב הסיכויים שזה מה שיקרה לכם. תחום הפצת הריח האלקטרונית נחשב חדש בישראל, ואפילו חדש מאד. בשל כך, רוב הזכיינים, המשווקים הרשתיים וכמובן בעלי רשתות חנויות הרחוב והקניונים לא מבינים שהם אחראים למלא את המכשיר בחומר הפצת ריח וחלקם כלל לא טרחו להיערך לכך. אתם תמצאו את עצמכם מפשפשים אחרי האריזה של המוצר ושולחים אימייל לכתובת בסין שסיכוי סביר שכבר לא קיימת. מפיץ ריח רוכשים אך ורק מספק מקצועי, כלומר מישות שחתומה על גיבוי הלקוח כאשר נגמר חומר המילוי.

מכשיר הפצת ריח רוכשים אך ורק על בסיס ייעוץ וליווי מקצועי

בדרך כלל מי שמבקש לבשם שירותים יצטרך לבשם גם מלתחות וגם אולמות עבודה, כושר וכד'. לא מדובר על קנייה בודדת אלא על מערך תשתיתי שלם. למעט המקרה של רכישה עבור המכונית של עצמכם, כך הרכש הזה עובד. לכן, חשוב שתלווה אתכם חברה מייעצת שתדע לברור את המפיצים שלא מתאימים לכם ולדייק את בחירתכם כדי שתיהנו ממענה מדויק ומתאים לנתוני החדרים שלכם.

מומלץ לרכוש מכשיר הפצת ריח בר-כיול

מכשיר שכזה לא פועל רק כי הדלקתם אותו. הוא פועל אוטומטית תוך היערכות מראש לכל ימי ושעות השבוע. מסך המכשיר הוא למעשה יומן אלקטרוני שניתן למפות בו את שעות ההפעלה הנדרשות בכל יום והוא פועל מעצמו ובעוצמת ההפצה שבחרתם. בדרך זו אתם מצמצמים הפעלות לא נדרשות ובכך חוסכים לא מעט מהמילוי שנמצא במיכל.

יש לוודא כי המפיץ קל לתפעול, עם פונטים קריאים על הצג הדיגיטלי

רק כך, תוכלו לזהות את השעות ועוצמות ההפעלה בהן בחרתם ולדעת איפה אתם עומדים וכיצד ניתן לשנות את הנתונים במכשיר אם העוצמה והתזמון של המכשיר כבר לא לשביעות רצונכם.

מפיצי ריח לפי דרישת הלקוח בהתאם לסוג העסק

עשוי לעניין אותך גם

חשוב לרכוש מכשיר שניתן לעגנו למדף או לקיר

מפיץ ריח חשמלי חייב להיות בר-אחיזה, כך שניתן יהיה לשים אותו במקום קבוע ללא חשש שייפול או לא יהיה ניתן לקבע אותו לאנשהו. מפיץ ריח אוטומטי עם חורי הברגה וקידוח אחוריים אפשרי וגם מפיץ שאפשר להניח על מדף הנו פתרון שניתן להסתמך עליו בבטחה.

Odora מפיצי ריח – חברת הבוטיק שעושה לכם סדר בבישום הפנים-מבני

בחברת Odora מפיצי ריח תוכלו למצוא את סט מפיצי הריח המושלם לבישומו של כל מבנה. יש לכם בית, אולם מסחרי, חנות או מתחם שירותים לבשם? פנו לחברת Odora מפיצי ריח למידע נוסף!

צרו איתנו קשר בטלפון 054-5816878 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

אודורה odora - מפיצי ריח
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן